Hírek

Elérhetőségek

Kisgyermekgondozó,- nevelő és intézményvezető álláspályázat (Pánd Községi Bölcsőde)

Intézményi iktatószám: IG/128/2024

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

PÁND KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA

Pánd Községi Bölcsőde

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Kisgyermekgondozó,- nevelő és intézményvezető

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

Vezetői feladat: Az intézmény alapító okiratában meghatározott feladatok szakszerű és jogszerű ellátása, az intézmény vezetése a vonatkozó jogszabályokban, belső szabályzatokban foglaltak szerint, biztosítva a magas színvonalú törvényes és gazdaságos működést. Egyszemélyi felelős vezetőként a munkáltatói, ellenőrzési és kiadmányozási jogkör gyakorlása.

Kisgyermeknevelői feladat: A gondjaira bízott gyermekcsoport szakszerű gondozása és nevelése, a gyermekek testi és szellemi fejlődésének elősegítése. Szakmai alapelveknek megfelelő gondozási – nevelési módszerek alkalmazásával minden gyermek számára az egyéni bánásmód elvét valósítja meg. Figyelemmel kíséri és elősegíti a gyermekek testi és szellemi fejlődését. Biztosítja a gyermekek igényeinek megfelelő tárgyi környezetet, a teret a mozgásfejlődésükhöz, a koruknak megfelelő játékeszközöket. Az elmélyült, alkotó, szabad játéktevékenység feltételeit biztosítja. A gyermekek egymás melletti és együtt játszási igényeit egyaránt támogatja, kialakítva ennek közösségi, együttélési szabályait.

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő

A kinevezéskor a munkáltató 3 hónap próbaidőt köt ki. Intézmény vezetői kinevezés: határozott, 5 évre szóló vezetői megbízás

A munkavégzés pontos helye: Pánd Községi Bölcsőde

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés

feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet

honlap címe stb.): Az álláshirdetéssel kapcsolatban további információt nyújt Lázók József

polgármester a 0630/3159434 mobilszámon.

Az illetmény a Közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény (Kjt. 1992. évi XXXIII. tv.) alapján járó alapilletményből, bölcsődei pótlékból és vezetői pótlékból kerül megállapítása.

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

- Büntetlen előélet

- Magyar állampolgárság

- Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása

- Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

- Középfok - szakképzettség, Általános képzési programok, tovább nem

bontható, Kisgyermekgondozó,-nevelő képzés

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 5

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen

Egyéb pályázati előnyök:

- Elbírálásnál előnyt jelent megkezdett főiskolai csecsemő - és

kisgyermeknevelő alapképzés

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

- fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján

- vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése

- A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló

nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati

eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

- Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről

- végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

- Eddigi munkaviszonyokról szóló igazolás

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.09.20. 00:00

Pályázat benyújtásának módja: Személyesen vagy postai úton Pánd Község Önkormányzata

részére (2214 Pánd, Fő út 84.) vagy e-mail útján a hivatal@pand.hu címre. Pályázat benyújtása

során kérem szíveskedjen feltüntetni:  Kisgyermekgondozó,- nevelő és intézményvezetői

álláspályázat IG/128/2024.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.09.30. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: A pályázatokról Pánd Község Önkormányzat Képviselőtestülete dönt. A kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.10.01.